top of page

endoyoo Group

Public·13 members
Mat Angiwan III
Mat Angiwan III

Kurtlar Vadisi Gladio Full Izle 720p Mkvl


Kurtlar Vadisi Gladio Full Izle 720p Mkvl
Kurtlar Vadisi Gladio, 2009 yılında vizyona giren ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin bir yan ürünü olan bir aksiyon filmidir. Film, Türkiye'de gizli bir örgüt olan Gladio'nun faaliyetlerini ve bu örgüte karşı mücadele eden İskender Büyük adlı bir eski askeri anlatmaktadır. Film, hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden olumlu yorumlar almış ve gişede başarılı olmuştur.


Download Zip: https://tinurli.com/2w4d3U


Film, Google Play, JustWatch ve IMDb gibi çeşitli platformlarda online olarak izlenebilir. Film, 720p çözünürlükte ve mkv formatında indirilebilir veya akış yapılabilir. Film, Türkçe dublajlı veya altyazılı olarak seçilebilir. Film, yaklaşık 100 dakika sürmektedir.


Film, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan ve gerçek olaylara dayanan bir senaryoya sahiptir. Filmde, Gladio örgütünün nasıl kurulduğu, kimlerin dahil olduğu, hangi amaçlarla hareket ettiği ve hangi eylemleri gerçekleştirdiği anlatılmaktadır. Filmde, Gladio örgütüne karşı duran İskender Büyük'ün ise nasıl bir karakter olduğu, neden bu mücadeleye girdiği, neler yaşadığı ve neler kaybettiği gösterilmektedir.


Film, aksiyon sahneleri, oyunculuk performansları, yönetmenliği ve müzikleri ile dikkat çekmektedir. Filmde, Musa Uzunlar, Tuğrul Çetiner, Ayfer Dönmez, Sinan Pekinton gibi tanınmış oyuncular rol almaktadır. Filmde ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden tanıdığımız Necati Şaşmaz, Erhan Ufak, Kenan Çoban gibi isimler de kısa süreliğine görünmektedir. Filmin yönetmeni Sadullah Şentürk, yapımcısı Raci Şaşmaz ve senaristi Alper Erze'dir. Filmin müzikleri ise Gökhan Kırdar tarafından bestelenmiştir.


Kurtlar Vadisi Gladio, Türk sinemasının en başarılı aksiyon filmlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Film, hem Kurtlar Vadisi hayranlarına hem de aksiyon severlere hitap etmektedir. Film, Türkiye'nin siyasi ve sosyal gerçekliğini yansıtan ve sorgulatan bir yapım olarak da değerlidir.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page